PODWÓJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

We wtorek 7 lutego dziewięcioro uczniów z naszej szkoły: Oliwia Wojtusiak, Michał Muś, Kinga Witkowska, Kaja Brzęczek, Zuzanna Bogaczewicz, Maja Krasnodębska, Michał Wójcik, Dominika Kozdroń, Dawid Grzymkowski wraz z opiekunem panią Iwoną Samaryk  pojechało do Szkoły Podstawowej nr 2 w Ziębicach, by powalczyć o podium w XIV Gminnym Konkursie Matematycznym. Każdy uczestnik konkursu rozwiązywał zadania, które były adekwatne do jego wieku. Po napisaniu testów i rozwiązaniu zadań, nadszedł czas na wyniki i..... sukces. Uczennica klasy V Kaja Brzęczek zdobyła drugie  miejsce w swojej kategorii wiekowej, a Dawid Grzymkowski walczył jak lew o tytuł mistrza, troszeczke zabrakło,ale II miejsce jest super, w przyszłym roku będzie  Mistrzem Gminy, a dla nas, wszyscy uczestnicy konkursu i tak są najlepsi. Gratulujemy sukcesów uczniom i pani Iwonie, która tak wspaniale przygotowała swoich zwycięzców.